Referencje

Zapraszamy Cię do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych klientów. Mamy nadzieję, że pomoże Ci to w zdecydowaniu się na skorzystanie z naszych usług.

Chr. Hansen PolandPrace były wykonywane z należytą starannością i nie powodowały najmniejszych utrudnień, ani nie kolidowały z pracami prowadzonymi równolegle
Chr. Hansen Poland
Małgorzata Wodecka
Wspólnota Mieszkaniowa ZAPIECEKWszystkie Prace zostały wykonane profesjonalnie, rzetelnie i terminowo, więc z pełną świadomością możemy polecić firmę.
Wspólnota Mieszkaniowa ZAPIECEK
Łukasz Szeląg
Wspólnota Mieszkaniowa Warszawa Broniwoja 3Podczas całego procesu pracownicy firmy wykazali się elastycznym podejściem, a także profesjonalizmem jeśli chodzi o dobór optymalnego rozwiązania dla naszego osiedla.
Wspólnota Mieszkaniowa Warszawa Broniwoja 3
Zarząd
BCS Spółka JawnaPrace zostały wykonane z należytą starannością, zgodnie z zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, poprawnie i terminowo zakończone.
BCS Spółka Jawna
Kamil Balcerzak
Legia Warszawa S.A.Firma cechuje się dobrą organizacją pracy. Wszelkie pracy zostały wykonane terminowo i zgodnie z ustalemai. Właściciel i pracownicy firmy wykazali się profesjonalizem, wiedzą i zaangażowaniem.
Legia Warszawa S.A.
Łukasz Lipiec
Wspólnota Mieszkaniowa DERBY 20Przedstawiciele firmy Molenda Systemy Bezpieczeństwa na każdym etapie realizacji inwestycji służyli fachową pomocą i wsparciem. Wszelkie prace były wykonywane z należytą starannością i nie powodowały utrudnień w funkcjonowaniu osiedla.
Wspólnota Mieszkaniowa DERBY 20
Zarząd
itprojekt Sp. z o.oZlecenie zostało wykonane terminowo i należytą starannością. Warto zwrócić także uwagę na dobry kontakt z pracownikami firmy i szybką reakcję w przypadku usług serwisowych i prac modernizacyjnych. Polecamy firmę Molenda Systemy Bezpieczeństwa jako solidnego wykonawcę świadczonych usług.
itprojekt Sp. z o.o
Piotr Synowski
Net - o - Logy Sp. z o.o.Zlecone prace zawsze wykonywane były z należytą starannością oraz terminowo. Polecamy firmę Molenda Systemy Bezpieczeństwa jako sprawdzonego i rzetelnego wykonawcę.
Net - o - Logy Sp. z o.o.
Andrzej Łodziana
Telecomm Sp. z o.o.Prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością. Polecamy firmę Molenda Systemy Bezpieczeńśtwa jako solidnego wykonawcę.
Telecomm Sp. z o.o.
Mariusz Mikołajewski
Przychodnie SPZLLO Warszawa-ŻoliborzSPZLLO Warszawa-Żoliborz Biorąc pod uwagę terminowśćzrealizowanych prac, wysoką jakość świadczonych usług rzetelność i profesjonalizm polecamy firmę Molenda Systemy Bezpieczeństwa jako solidnego wykonawcę.
Przychodnie SPZLLO Warszawa-Żoliborz
Sebastian Ebert
Atrium 21 Sp. z o.o.Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością i zgodnie z warunkami umowy. Realziacja zlecenia przebiegła bez zakłóceń, a sami instalatorzy firmy MSB wykazali się dużym doświadczeniem i znajomością zakresu wykonywanych prac.
Atrium 21 Sp. z o.o.
Małgorzata Antoszczuk
AZ AUTO Sp. z o.o.Prace zostały wykonane starannie, profesjonalnie i wyznaczonych terminach. Dzięki profesjonalnej współpracy, elastyczności i zaangażowaniu pracowników odpowiedzialnych za realizację udało nam się zrealizować system optymalne do naszych potrzeb
AZ AUTO Sp. z o.o.
Stanisław Artur Zientek
CBC Poland sp. z o.o.Do każdego zlecenia firma Molenda Systemy Bezpieczeństwa podchodzi z należytą starannością, wykazując się jednocześnie profesjonalizmem, sprawnością w działaniu i terminowością zeleceń.
CBC Poland sp. z o.o.
Krzysztof Skowroński
Polanowscy Nieruchomości sp. z o.o.Całość prac została wykonana w sposób profesjonalny, terminowy, starannie i czysto, bez zakłócenia normalnego trybu pracy Oddziału. Na uwagę zasługuje zwłaszcza krótki termin prac i dostosowanie się do wymagań organizacyjnych naszej Spółki.
Polanowscy Nieruchomości sp. z o.o.
Adam Polanowski
CBC Poland sp. z o.o.Z pełną świadomością możemy polecić firmę MOLENDA SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA jako solidnego i wiarygodnego wykonawcę innym firmom, które planują budowy i rozbudowy łączy radioliniowch swojej sieci teletransmisyjnej.
CBC Poland sp. z o.o.
Krzysztof Skowroński
PERN "Przyjaźń" S.A.Firma Molenda Systemy Bezpieczeństwa wykonała zlecone prace z należytą dokładnością, zgodnie z oczekiwaniami
PERN "Przyjaźń" S.A.
Jerzy Kos
Urząd Miejski w RadomiuMOLENDA SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA spełniła wysokie wymagania Inwestora.
Urząd Miejski w Radomiu
Rafał Czajkowski

Szybki Kontakt

Zadzwoń
604 406 792
lub napisz biuro@systemybezpieczenstwa.com.pl

zobacz: Kontakt

alarm do domu, alarm do mieszkania

Naszym klientom oferujemy również usługi serwisowane systemów monitoringu jak i również innych...

zobacz: Serwis

Praca

Dbamy o nieustanny rozwój naszej firmy - dołącz do nas. Sprawdź czy aktualnie poszukujemy dodatkowych pracowników.

zobacz: Praca