Nasza Misja

Nasza Misja

Naszą misją jest wykonywanie profesjonalnych systemów zabezpieczeń oraz sieci teletechnicznych wspierających naszych Klientów w ich codziennej działalności biznesowej. Działamy z myślą o klientach i dla klientów. Kreujemy i budujemy elastyczne rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Firma Molenda Systemy Bezpieczeństwa posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu i obsługiwaniu systemów zabezpieczeń i instalacji teletechnicznych w tym kamery przemysłowe, alarmy, kontrola dostępu, rejestracja czasu pracy, domofony i videodomofony, sieci komputerowe, instalacje elektryczne, zabezpieczenia pomieszczeń specjalnych.

Praktyka oraz dążenie do doskonałości pozwala nam wykonywać instalacje na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczy zadowolenie naszych Klientów.

Naszymi klientami są zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Ze względu na fakt, że każdy klient jest traktowany przez nas indywidualnie dbamy, aby nasze rozwiązania były zawsze dopasowane do jego potrzeb.

Liczne certyfikaty oraz wykonane dotychczas instalacje potwierdzają, że mamy wiedzę i wiemy jak zbudować system, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.

Bazujemy na współpracy z doświadczonymi instalatorami i specjalistami, których w celu stałego podnoszenia ich kwalifikacji cyklicznie szkolimy.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół MSB

Praca

Dbamy o nieustanny rozwój naszej firmy - dołącz do nas. Sprawdź czy aktualnie poszukujemy dodatkowych pracowników.

zobacz: Praca

Referencje

  • "Prace zostały wykonane z należytą starannością, zgodnie z zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, poprawnie i terminowo zakończone. "
  • "Prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością. Polecamy firmę Molenda Systemy Bezpieczeńśtwa jako solidnego wykonawcę. "
  • "Firma Molenda Systemy Bezpieczeństwa wykonała zlecone prace z należytą dokładnością, zgodnie z oczekiwaniami "
zobacz: Referencje

alarm do domu, alarm do mieszkania

Naszym klientom oferujemy również usługi serwisowane systemów monitoringu jak i również innych...

zobacz: Serwis