Jesteś właścicielem firmy, magazynu, zarządzasz obiektem, w których przebywa wielu pracowników lub klientów? Zadbaj o ich bezpieczeństwo przeciwpożarowe i skorzystaj z oferty naszych systemów alarmowych, zapewniających wczesne wykrywanie czadu i dymu. Nie narażaj bliskich i osób z zewnątrz na poważne zatrucia, które mogą przynieść nieodwracalne konsekwencje! Oferujemy Ci najlepsze rozwiązania i instalacje PPOŻ, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Skuteczne wykrywanie czadu

Czad należy do niebezpiecznych przeciwników, ponieważ bywa niewidoczny i niewyczuwalny, a jego istnienie zauważysz dopiero, kiedy poczujesz się źle. Nie ryzykuj i nie narażaj na to ryzyko swoich bliskich, mieszkańców domu, a także klientów, którzy odwiedzają Twoją firmę lub sklep. Proponujemy Ci doskonałe czujniki czadu, dzięki którym każde zagrożenie zostanie wykryte natychmiast, a system alarmowy powiadomi o tym odpowiednie służby. Nasze czujniki czadu mogą działać w ramach instalacji PPOŻ lub jako odrębne urządzenia, niezintegrowane z instalacją przeciwpożarową.

Bądź osobą przewidywalną! Nie czekaj na nieszczęśliwy splot wydarzeń i zabezpiecz swój dom, firmę lub biuro przed cichym zabójcą. Wybierz instalacje PPOŻ, które zaprojektujemy i wykonamy z uwzględnieniem rzeczywistych i prawdopodobnych zagrożeń.

Na co możesz liczyć?

  • Gwarantujemy Ci najlepsze rozwiązania technologiczne, w tym czujniki czadu o wysokiej skuteczności i bezawaryjności oraz nowoczesne systemy sterowania.
  • Otrzymasz indywidualne, niepowtarzalne rozwiązanie dostosowane do parametrów i warunków technicznych Twojego obiektu.
  • Projektujemy i instalujemy zarówno proste rozwiązania, jak i skomplikowane systemy sygnalizacji alarmu pożarowego (SAP).
  • Nasze urządzenia i materiały posiadają certyfikaty wymagane prawem polskim i UE.
  • Realizujemy zlecenia na terenie całego miasta Piaseczno, Warszawa Ursynów, Magdalenka, Grójec, Góra Kalwaria, Nowa Iwiczna, Mysiadło, Józefosław, Lesznowola, Jazgarzew, Prażmów, Zalesie Górne, Zalesie Dolne, Głosków, Gołków, Konstancin Jeziorna, Mokotów, Dawidy, Janki, Nadarzyn i okolic, dojeżdżając w najkrótszym możliwym terminie.

Zadbaj o bezpieczeństwo przeciwpożarowe Twojego domu i firmy! Wybierz nasze czujniki czadu oraz zaawansowane systemy wczesnego ostrzegania, tworząc funkcjonalne instalacje PPOŻ dla swojej firmy lub domu. Oferujemy również automatykę do bram oraz instalacje TV o szerokim zastosowaniu.