Prace były wykonywane z należytą starannością i nie powodowały najmniejszych utrudnień, ani nie kolidowały z pracami prowadzonymi równolegle
Chr. Hansen Poland
Małgorzata Wodecka

Wszystkie Prace zostały wykonane profesjonalnie, rzetelnie i terminowo, więc z pełną świadomością możemy polecić firmę. 
Wspólnota Mieszkaniowa ZAPIECEK
Łukasz Szeląg

Podczas całego procesu pracownicy firmy wykazali się elastycznym podejściem, a także profesjonalizmem jeśli chodzi o dobór optymalnego rozwiązania dla naszego osiedla.
Wspólnota Mieszkaniowa Warszawa Broniwoja 3
Zarząd

Prace zostały wykonane z należytą starannością, zgodnie z zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, poprawnie i terminowo zakończone. 
BCS Spółka Jawna
Kamil Balcerzak

Firma cechuje się dobrą organizacją pracy. Wszelkie pracy zostały wykonane terminowo i zgodnie z ustalemai. Właściciel i pracownicy firmy wykazali się profesjonalizem, wiedzą i zaangażowaniem. 
Legia Warszawa S.A.
Łukasz Lipiec

Przedstawiciele firmy Molenda Systemy Bezpieczeństwa na każdym etapie realizacji inwestycji służyli fachową pomocą i wsparciem. Wszelkie prace były wykonywane z należytą starannością i nie powodowały utrudnień w funkcjonowaniu osiedla. 
Wspólnota Mieszkaniowa DERBY 20
Zarząd

Zlecenie zostało wykonane terminowo i należytą starannością. Warto zwrócić także uwagę na dobry kontakt z pracownikami firmy i szybką reakcję w przypadku usług serwisowych i prac modernizacyjnych. Polecamy firmę Molenda Systemy Bezpieczeństwa jako solidnego wykonawcę świadczonych usług. 
itprojekt Sp. z o.o
Piotr Synowski

Zlecone prace zawsze wykonywane były z należytą starannością oraz terminowo. Polecamy firmę Molenda Systemy Bezpieczeństwa jako sprawdzonego i rzetelnego wykonawcę. 
Net – o – Logy Sp. z o.o.
Andrzej Łodziana

Prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością. Polecamy firmę Molenda Systemy Bezpieczeńśtwa jako solidnego wykonawcę.
Telecomm Sp. z o.o.
Mariusz Mikołajewski

SPZLLO Warszawa-Żoliborz Biorąc pod uwagę terminowśćzrealizowanych prac, wysoką jakość świadczonych usług rzetelność i profesjonalizm polecamy firmę Molenda Systemy Bezpieczeństwa jako solidnego wykonawcę. 
Przychodnie SPZLLO Warszawa-Żoliborz
Sebastian Ebert

Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością i zgodnie z warunkami umowy. Realziacja zlecenia przebiegła bez zakłóceń, a sami instalatorzy firmy MSB wykazali się dużym doświadczeniem i znajomością zakresu wykonywanych prac. 
Atrium 21 Sp. z o.o.
Małgorzata Antoszczuk

Prace zostały wykonane starannie, profesjonalnie i wyznaczonych terminach. Dzięki profesjonalnej współpracy, elastyczności i zaangażowaniu pracowników odpowiedzialnych za realizację udało nam się zrealizować system optymalne do naszych potrzeb 
AZ AUTO Sp. z o.o.
Stanisław Artur Zientek

Do każdego zlecenia firma Molenda Systemy Bezpieczeństwa podchodzi z należytą starannością, wykazując się jednocześnie profesjonalizmem, sprawnością w działaniu i terminowością zeleceń. 
CBC Poland sp. z o.o.
Krzysztof Skowroński

Całość prac została wykonana w sposób profesjonalny, terminowy, starannie i czysto, bez zakłócenia normalnego trybu pracy Oddziału. Na uwagę zasługuje zwłaszcza krótki termin prac i dostosowanie się do wymagań organizacyjnych naszej Spółki. 
Polanowscy Nieruchomości sp. z o.o.
Adam Polanowski

Z pełną świadomością możemy polecić firmę MOLENDA SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA jako solidnego i wiarygodnego wykonawcę innym firmom, które planują budowy i rozbudowy łączy radioliniowch swojej sieci teletransmisyjnej. 
CBC Poland sp. z o.o.
Krzysztof Skowroński

Firma Molenda Systemy Bezpieczeństwa wykonała zlecone prace z należytą dokładnością, zgodnie z oczekiwaniami 
PERN „Przyjaźń” S.A.
Jerzy Kos

MOLENDA SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA spełniła wysokie wymagania Inwestora.
Urząd Miejski w Radomiu
Rafał Czajkowski

Wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie, rzetelnie i terminowo, więc z pełną świadomością możemy polecic firmę MOLENDA jako sprawdzonego i uczciwego wykonawce
LUX-DOM Sp.  z o.o.
Karol Rochalski