Instalacje przeciwpożarowe

Jesteś właścicielem firmy, magazynu, zarządzasz obiektem, w których przebywa wielu pracowników lub klientów? Zadbaj o ich bezpieczeństwo przeciwpożarowe i skorzystaj z oferty naszych systemów alarmowych, zapewniających wczesne wykrywanie czadu i dymu Nie narażaj bliskich i osoby z zewnątrz na poważne zatrucia, które mogą przynieść nieodwracalne konsekwencje! Oferujemy Ci najlepsze rozwiązania w tym zakresie, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Skuteczne wykrywanie czadu

Czad należy do niebezpiecznych przeciwników, ponieważ bywa niewidoczny i niewyczuwalny, a jego istnienie zauważysz dopiero, kiedy poczujesz się źle. Nie ryzykuj i nie narażaj na to ryzyko swoich bliskich, mieszkańców domu, a także klientów, którzy odwiedzają Twoją firmę lub sklep. Proponujemy Ci doskonałe czujniki czadu, dzięki którym każde zagrożenie zostanie wykryte natychmiast, a system alarmowy powiadomi o tym odpowiednie służby.

Bądź osobą przewidywalną! Nie czekaj na nieszczęśliwy splot wydarzeń i zabezpiecz swój dom, firmę lub biuro przed cichym zabójcą.

Na co możesz liczyć?

 • Gwarantujemy Ci najlepsze rozwiązania technologiczne, w tym czujniki czadu o wysokiej skuteczności i bezawaryjności oraz nowoczesne systemy sterowania.
 • Otrzymasz indywidualne, niepowtarzalne rozwiązanie dostosowane do parametrów i warunków technicznych Twojego obiektu.
 • Projektujemy i instalujemy zarówno proste rozwiązania, jak i skomplikowane systemy sygnalizacji alarmu pożarowego (SAP).
 • Nasze urządzenia i materiały posiadają certyfikaty wymagane prawem polskim i UE.
 • Realizujemy zlecenia na terenie całego miasta Piaseczno, Warszawa Ursynów, Magdalenka, Grójec, Góra Kalwaria, Nowa Iwiczna, Mysiadło, Józefosław, Lesznowola, Jazgarzew, Prażmów, Zalesie Górne, Zalesie Dolne, Głosków, Gołków, Konstancin Jeziorma, Mokotów, Dawidy, Janki, Nadarzyn i okolic, dojeżdżając w najkrótszym możliwym terminie.

Zadbaj o bezpieczeństwo przeciwpożarowe Twojego domu i firmy! Wybierz nasze czujniki czadu oraz zaawansowane systemy wczesnego ostrzegania.


Telewizja naziemna i satelitarna

Twoja telewizja w domu lub firmie pozostawia wiele do życzenia? Zmieniasz miejsce zamieszkania, budujesz dom lub kupiłeś nowy lokal, w którym organizujesz zajęcia rekreacyjne dla podopiecznych? Jeśli poszukujesz najlepszych rozwiązań technologicznych, dzięki którym telewizja zapewni odbiór na najwyższym poziomie, najlepszą ofertę znajdziesz w naszej firmie. Oferowane przez nas anteny gwarantują doskonałą jakość odbioru w każdym miejscu.

Profesjonalne i sprawdzone rozwiązania

Nie musisz już zmagać się z ciągłymi zakłóceniami odbioru, jakie stanowią codzienność w Twoim domu. Proponujemy Ci montaż anten na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z uwzględnieniem wymagań. Nasi specjaliści korzystają z wieloletnich doświadczeń oraz fachowej wiedzy, dzięki której wszystkie parametry anteny zostaną perfekcyjnie dostosowane do konkretnych warunków odbioru. Korzystamy z komponentów najlepszych producentów, gwarantujących niezawodność systemu.

Idealny odbiór w każdych warunkach

Mieszkasz z dala od centrum miasta? Twoja okolica nie sprzyja instalacjom satelitarnym? A może Twój dom posiada specyficzne cechy konstrukcyjne, dzięki którym odbiór nie jest idealny? Nie musisz już dłużej korzystać z półśrodków. Rozwiążemy każdy Twój problem, oferując montaż anten zarówno w domu jednorodzinnym, jak i w zbiorowym budownictwie lub firmie. Montowane przez nas anteny to gwarancja idealnego odbioru w każdych warunkach.

Dojazd w rejonie Piaseczna

Obszarem naszego działania jest Piaseczno, Warszawa Ursynów, Magdalenka, Grójec, Góra Kalwaria, Nowa Iwiczna, Mysiadło, Józefosław, Lesznowola, Jazgarzew, Prażmów, Zalesie Górne, Zalesie Dolne, Głosków, Gołków, Konstancin Jeziorma, Mokotów, Dawidy, Janki, Nadarzyn. Jeśli mieszkasz w powyższych lokalizacjach z pewnością pojawimy się w Twoim domu i zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Wybierz telewizję naziemną lub satelitarną, zadzwoń do nas, a wykonamy dla Ciebie profesjonalny montaż anteny, dzięki któremu będziesz cieszyć się idealnym odbiorem.

Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, która przygotowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Proponujemy wideodomofony, czujniki alarmowe, systemy kontroli dostępu, a także telewizję przemysłową.


Zabezpieczenie pomieszczeń specjalnych

Zajmujemy się zabezpieczaniem i wyposażaniem pomieszczeń specjalnych typu skarbce, serwerownie lub każdych innych, które wymagają szczególnej formy zabezpieczenia.

W celu maksymalnego zabezpieczenia takich pomieszczeń oprócz systemów alarmowych, monitoringu, kontroli dostępu stosujemy dodatkowe następujące elementy:

 • sejfy,
 • szafy pancerne
 • okna i drzwi antywłamaniowe, kraty, szyby kuloodporne
 • dodatkowe zabezpieczenia sejsmiczne i udarowe (zabezpieczenie ścian, podłóg i sufitów).

Ilość oraz rodzaj zabezpieczeń ustalany jest zawsze indywidualnie po rozpoznaniu oczekiwań i struktury obiektu.


Automaty do bram

Automaty do bram to niezwykle wygodne i niezawodne rozwiązanie, które można zastosować do większości bram. Dzięki zautomatyzowanym silnikom możliwe jest otwieranie każdego rodzaju bramy bez konieczności wychodzenia z pojazdu. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale również wyższy stopień bezpieczeństwa. To także idealne rozwiązanie w momencie niekorzystnych warunków pogodowych, np. ulewnego deszczu.

Napędy do bram najwyższej jakości

Naszym klientom oferujemy wyłącznie sprzęt najwyższej jakości od sprawdzonych producentów cieszących się popularnością wśród konsumentów na całym świecie. Proponowane przez nas napędy do bram pochodzą z autoryzowanych punktów, a dzięki temu podlegają pełnej gwarancji. Automaty do bram są bardzo proste w montażu, który przebiega bardzo sprawnie. Dodatkowo gwarantujemy pełen serwis naszych zamontowanych przez nas urządzeń.

Napędy do bram – na co zwrócić uwagę?

Podczas dobierania odpowiedniego napędu do bramy, należy szczególną uwagę zwrócić na kilka istotnych elementów. Bardzo ważna jest między innymi długość skrzydła bramy, odległości pomiędzy mocowaniem a zawiasem na skrzydle bramy, jak również szerokość słupków. W doborze odpowiedniego napędu pomogą nasi wykwalifikowani pracownicy. Tylko właściwy dobór napędu do bramy gwarantuje jej poprawne działanie oraz brak pojawienia się usterek. Doskonale wiemy, jak ten etap jest ważny, dlatego oferujemy pomoc w doborze odpowiednich elementów.

Automaty do bram – dlaczego właśnie my?

 • jesteśmy ekspertami z zakresu automatów do bram – świadczymy nie tylko usługi montażowe, ale również doradzamy i pomagamy przy usuwaniu wszelkich usterek,
 • dzięki współpracy ze znanymi markami, oferujemy najlepsze ceny na rynku,
 • posiadamy własny serwis, który z łatwością usunie wszelkie usterki i uszkodzenia, które mogą się pojawić wskutek długoletniej eksploatacji.

Dojazd w rejonie miasta Piaseczno

Nasza firma działa na terenie miast: Piaseczno, Warszawa Ursynów, Magdalenka, Grójec, Góra Kalwaria, Nowa Iwiczna, Mysiadło, Józefosław, Lesznowola, Jazgarzew, Prażmów, Zalesie Górne, Zalesie Dolne, Głosków, Gołków, Konstancin Jeziorma, Mokotów, Dawidy, Janki, Nadarzyn. Jeżeli mieszkasz w wymienionych wyższej miastach, gwarantujemy dojazd, doradztwo i szybki montaż sprzętu.