W ramach oferowanych usług projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne oraz okablowanie strukturalne. Nasze projekty charakteryzują się elastycznością oraz dopasowaniem do indywidualnych potrzeby i oczekiwań użytkowników instalacji, tak w przypadku instalacji elektrycznych użytkowanych w warunkach przestrzeni mieszkalnych, jak i systemów okablowania strukturalnego użytkowanych w biurach i siedzibach firm.

Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne projektujemy oraz budujemy na potrzeby klientów prywatnych, a także firm i instytucji. Projektując nasze instalacje zwracamy szczególną uwagę na ich funkcjonalność oraz to, w jaki sposób będą eksploatowane. Dlatego każdy projekt poprzedzamy szczegółowym określeniem sposobów działania pojedynczych obwodów, a także sposobów sterowania i powiązania z nimi instalacji teletechnicznych, które również są lub będą montowane w danym obiekcie.

Instalacje elektryczne budujemy w obiektach mieszkalnych i użytkowych usytułowanych na terenie miasta Piaseczno oraz okolicznych miejscowości. Po zakończeniu prac instalacyjnych przeprowadzamy wszelkie niezbędne pomiary elektryczne i testy, w tym pomiary wymagane przepisami prawa oraz obowiązującymi normami elektrycznymi. Dzięki temu mamy pewność, że nasze instalacje elektryczne są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne to rozwiązanie znajdujące zastosowanie przede wszystkim w obiektach użytkowych, a także nowoczesnych domach inteligentnych. Odpowiadając na potrzeby Naszych Klientów zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem okablowania strukturalnego o szerokiej gamie zastosowań.

Projekty okablowania strukturalnego, podobnie jak projekty instalacji elektrycznych opieramy na potrzebach i oczekiwaniach Klienta względem użytkowanej instalacji, co pozwala nam określić jej specyfikę i parametry użytkowe.

Okablowanie strukturalne znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie dla zapewnienia komfortu pracy tworzymy sieci komputerowe i dołączamy do nich telefony oraz inne urządzenia peryferyjne.

Nasze usługi w zakresie budowania okablowania strukturalnego świadczymy w obiektach na terenie miasta Piaseczno oraz okolicznych miejscowości. Dajemy możliwość certyfikowania wykonanej instalacji okablowania strukturalnego, co daje Klientowi 25 letnią gwarancję na wykonaną usługę.