Jesteś właścicielem firmy o specjalnym profilu produkcyjnym? A może zarządzasz laboratorium, w którym każde pomieszczenie wymaga odpowiednich zabezpieczenia z ograniczeniem dostępu wyłącznie dla osób uprawnionych? Skorzystaj z naszych systemów kontroli dostępu, a rozwiążesz problem bezpieczeństwa i ochrony projektów.

Indywidualny projekt systemu i jego instalacja

Twoja firma wyróżnia się specyficznymi rozwiązaniami technicznymi i unikalnym rozkładem pomieszczeń? Kontrola dostępu, jaką dla Ciebie zaplanujemy, doskonale sprawdzi się w jej warunkach. Nie stosujemy schematów. Do Twojego zlecenia podejdziemy indywidualnie, rozwiązując wszystkie jego problemy tak, aby funkcjonował najbardziej efektywnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. System kontroli dostępu jest zatem unikatowy dla każdego naszego klienta i dopasowany do jego potrzeb oraz wymagań. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, jeśli chodzi o system kontroli dostępu, jego instalacja jest bardzo szybka.

Co zapewni Ci nasza kontrola dostępu?

Oferujemy unikalne rozwiązania dla Twojej firmy, które skutecznie zabezpieczą pomieszczenia umożliwiając dostęp do nich jedynie tym osobom, którym przydzielisz uprawnienia. Dzięki naszemu rozwiązaniu, jakim jest system kontroli dostępu, otrzymujesz:

  • skuteczną ochronę realizowanych w poszczególnych pomieszczeniach zadań
  • zachowanie tajemnicy zawodowej, jeśli taka jest wymagana w Twojej firmie
  • zabezpieczenie materiałów i kosztownego sprzętu
  • dostęp do wybranych materiałów, projektów i narzędzi tylko dla osób upoważnionych
  • wysoki poziom poczucia bezpieczeństwa oraz intymności
  • gwarancję niezawodnego działania
  • możliwość kontroli przepływu osób oraz rejestrowania wejść i wyjść do pomieszczeń.

Kontrola dostępu to nie tylko skuteczna ochrona pomieszczeń w Twojej firmie, ale i możliwość odizolowania biura w dużym budynku, mieszczącym wiele przedsiębiorstw, a także ochrona dokumentów i danych osobowych w zamkniętych pomieszczeniach archiwum czy kartoteki. To również System Rejestracji Czasu Pracy (RCP), który automatycznie zlicza godziny pracy zatrudnionych pracowników. System kontroli dostępu nie tylko skutecznie chroni newralgiczne miejsca w Twojej firmie, ale również kontroluje czas Twoich pracowników.

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my stworzymy dla Ciebie taki system!

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszej firmy. Proponujemy Państwu profesjonalne i nowoczesne wideodomofonyczujniki alarmowe i systemy bezpieczeństwa.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą skontaktuj się z naszym specjalistą.