Znudziła Ci się ciągła walka z przypadkowymi gośćmi w Twoim domu, bloku lub kamienicy? Zadbaj o wysoki komfort mieszkańców domu, pomyśl o ich bezpieczeństwie i chroń estetykę przestrzeni publicznej, zanim nieproszeni goście narażą Cię na koszty remontu zniszczeń! Instalacja domofonu skutecznie zabezpieczy blok lub dom przed nieproszonymi gośćmi. Nasze domofony i wideodomofony to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania, dzięki którym całkowicie zapomnisz o problemie.

Skuteczna ochrona każdego obiektu – instalacja domofonu

Wybierając jedno z naszych unikalnych i nowoczesnych urządzeń, otrzymasz gwarancję skutecznej ochrony przed osobami postronnymi, które często odwiedzają Twój budynek. Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w domu jednorodzinnym czy w wielopiętrowym bloku. Zaprojektujemy i wykonamy odpowiedni system do każdego budynku, a instalacja domofonu będzie niezwykle szybka i prosta. Nasze domofony i widedomofony to skuteczna ochrona i efektywna kontrola dostępu. Oferowane przez nas rozwiązania oparte są na takich producentach jak: Elfon, Commax, Urmet, Proel, Kenwei, Fermax. Oprócz domofonów proponujemy także inne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo: instalacje alarmowe i systemy bezpieczeństwa do domu.

Nowoczesność, estetyka i intuicyjna obsługa

Nie musisz zastanawiać się nad skutecznością i technicznymi aspektami naszych systemów. Proponujemy Ci systemy kontroli dostępu najlepszych producentów, którzy stanowią gwarancję niezawodności i wysokiej jakości komponentów. Oferowane przez naszą firmę wideodomofony to urządzenia najlepsze na rynku. Chcesz mieć pewność? Naprawa domofonów to dodatkowa korzyść jaką Ci oferujemy. Nasza firma gwarantuje Ci również stały serwis i naprawy w przypadku potencjalnych awarii.

Domofony są to urządzenia narażone na przeróżne uszkodzenia związane z dużą częstotliwością ich użytkowania, trudnymi warunkami atmosferycznymi, a także możliwością ich zwyczajnej dewastacji, szczególnie w blokach. Dlatego najskuteczniejszym sposobem utrzymania ich sprawności jest stała opieka wykwalifikowanej firmy, obejmująca zarówno montaż domofonu w bloku, jak również usługi naprawy domofonu i wideodomofonu.

Oprócz montażu domofonu w bloku nasz profesjonalny zespół posiadający fachową wiedzę i doświadczenie, dokona serwisu systemu, wymieni, zdiagnozuje i naprawi każdą usterkę, zarówno domofonu, jak i wideodomofonu. Kompleksowe wsparcie z pewnością zapewni sprawne działanie urządzeń oraz poprawi bezpieczeństwo i komfort lokatorów.

Nie musisz też zastanawiać się nad ich estetyką. Efektowny, nowoczesny i bardzo ciekawy design naszych urządzeń pozwoli na ich wkomponowanie w każde wnętrze.

Domofony i wideodomofony – serwis naprawa Warszawa i okolica 

Zapomnij o nieprzespanych nocach. Nie musisz już nerwowo reagować na każdy hałas i wciąż inwestować w naprawy zniszczonych ścian. Swoimi usługami obejmujemy całe Piaseczno, Warszawa Ursynów, Magdalenka, Grójec, Góra Kalwaria, Nowa Iwiczna, Mysiadło, Józefosław, Lesznowola, Jazgarzew, Prażmów, Zalesie Górne, Zalesie Dolne, Głosków, Gołków, Konstancin Jeziorma, Mokotów, Dawidy, Janki, Nadarzyn i okolice, więc jeśli Twój dom lub firma znajdują się w tej okolicy, zadzwoń do nas. Zaproponujemy Ci i wykonamy najlepszy z możliwych systemów kontroli dostępu!

Jeśli jesteś zainteresowany usługą, jaką jest instalacja lub naprawa domofonów skontaktuj się z naszym specjalistą.